Po ponad 10-letniej przerwie na nasze ekrany powraca popularne reality-show. Mowa o Big Brotherze, z którym Polacy zetknęli się pierwszy raz 3 marca 2001 roku.

 

 

Zobacz także: Nie mogli wytrzymać bez Facebooka. Nie uwierzysz, co robili w czasie wczorajszej awarii!

 

 

Big Brother to nic innego jak możliwość podglądania zamkniętych uczestników w tzw. „domu”.  To reality-show skradło serca wielu osobom, które z zainteresowaniem śledziły losy swoich faworytów. W polskich edycjach program wygrali (a tym samym najlepiej poradzili sobie z popularnością wśród głosujących i odizolowaniem od świata): Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, Piotr Borucki, Jolanta Rutowicz, Janusz Strączek i Jarosław Jakimowicz.

 

 

 

Przy wcześniejszych edycjach mogłoby się wydawać, że to brak kontaktu ze światem zewnętrznym był najtrudniejszy dla uczestników. Biorąc pod uwagę fakt, że dom „Wielkiego Brata” rządzi się swoimi prawami i nie będzie w nim miejsca na przedmioty takie jak smartfony, to w tej edycji może być nieco inaczej. Uczestnicy z pewnością przekonają się na własnej skórze jak bardzo taka technologia potrzebna jest im na co dzień i jak znoszą jej brak.

 

 

 

Losy uczestników będziemy mogli śledzić na stacji TVN7, gdzie codziennie o 20:00 będzie emitowane podsumowanie dnia. Prowadzącą szóstej edycji programu będzie Agnieszka Woźniak-Starak.

Źródło: bigbrother.tvn.pl, wikipedia, youtube
Źródło zdjęć: bigbrother.tvn.pl, pixabay