INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

protest
Aktualności Świat

WIELKI PROTEST PRZESTĘPCÓW. SZOKUJĄCE czego żądają!

Ci przestępcy rozpoczęli w miniony poniedziałek wielki protest. Włamywali się do rzeźni, zakładów przetwórstwa mięsnego i sklepów mięsnych, przykuwali się  do sprzętów i blokowali drogi. O kogo chodzi?

W australijskich stanach Victoria, Nowa Południowa Walia i Queensland w ostatni poniedziałek odbywał się wielki protest „zielonych przestępców, czyli vegan z ruchu Dominion.

ZOBACZ TEŻ: Eksperci biją na ALARM: ludzkości grozi III WOJNA ŚWIATOWA. TE kraje rzuciły sobie WYZWANIE

 

Jedna z organizatorek, Kristin Leigh powiedziała: „-Chcemy, aby ludzie zostawali weganami i przestawali popierać znęcanie się nad zwierzętami”.

 

Według policji zatrzymano 38 osób w Melbourne i 9 w mieście Goulburn w Nowej Południowej Walii.  Niektórych zatrzymano w  z rzeźni, gdzie przykuli się do maszyn i nie chcieli opuścić budynku.

 

Ruch vegan opublikował  w internecie Australijską Mapę Farm ze szczegółowymi danymi dotyczącymi rolników i ich gospodarstw, w tym adresami, a także z lokalizacją zakładów przetwórstwa mięsnego w całym kraju.

 

Minister rolnictwa oraz premier wezwali do usunięcia mapy. Ich zdaniem narusza ona przepisy dotyczące prywatności. Twórcy mapy odmawiają odmawiają.

 

Protest skomentował premier Scott Morrison: „– Jeśli są pasterze, rolnicy, hodowcy zwierząt, którzy mają zamiar wnieść pozwy cywilne przeciwko tym grupom, państwo jest w pełni gotowe do wsparcia ich przeciwko tym zielonym przestępcom”.

 

Źródło: Strajk.eu

Fot. Pixabay