INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

przerażającego
Świat

[VIDEO] „To było SZATAŃSKIE działanie”. Ten mężczyzna zrobił coś PRZERAŻAJĄCEGO w kościołach

Zatrzymano mężczyznę, który zrobił coś przerażającego z trzema kościołami. Policja na razie nie wie, co było tego powodem, ale prawdopodobnie przestępca inspirował się black metalową muzyką.

Do przerażającego zdarzenia doszło w Luizjanie w USA. Zatrzymano 21 letniego mężczyznę, który w ciągu 10 dni spalił 3 kościoły afroamerykańskie.

 

ZOBACZ TEŻ: SZOKUJĄCE słowa Benedykta XVI!!! NIE UWIERZYSZ co powiedział o PEDOFILII w KOŚCIELE

 

 

 

Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna podpalił kościoły. Trwa śledztwo w tej sprawie. Policjanci podejrzewają, że na podejrzanego miała wpływ blackmetalowa muzyka.  Jak wiadomo w historii tego gatunku nie brakowało muzyków, którzy podpalali kościoły. Wystarczy wspomnieć, że w 1992-1996 w Norwegii doszło do 50 podpaleń kościołów, za które odpowiadali blackmetalowcy. Vargowi Vikernesowi udowodniono m.in. podpalenie pochodzącego z ok. 1150 roku kościoła Fantoft Stave.

 

Gubernator John Bel Edwards tak skomentował sprawę dla CNN:  „Nie wiem, co kierowało tym młodym mężczyzną, co miał w sercu, ale mogę powiedzieć, że takie zachowania nie mogą być usprawiedliwione. To było szatańskie działanie, ale od razu muszę wyjaśnić, że nienawiść nie jest charakterystyczną ceną Luizjany. ”

 

Źródło: Antyradio

Fot. You Tube