oczyścić

Oczyszczanie kraju z robactwa głosili naziści w III Rzeszy. Teraz w XXI wieku senator Prawa i Sprawiedliwości zapowiada podobną procedurę. Ten wizjoner chce oczyścić Polskę z niegodnych bycia Polakami. Kto oceni bycie godnym i niegodnym oraz jak przebiegnie proces oczyszczania? Tego senator nie zdradził ale na pewno ma plan.

„Nie ustaniemy aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni, aby należeć do naszej wspólnoty narodowej.” – takie słowa padły publicznie z ust senatora PiS Grzegorza Biereckiego podczas obchodów 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Białej Podlaskiej. Jak senator chce oczyścić Polskę?

 

SENATOR PiS ZAPOWIADA "OCZYSZCZENIE POLSKI"

SENATOR PiS ZAPOWIADA "OCZYSZCZENIE POLSKI""Nie ustaniemy aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni, aby należeć do naszej wspólnoty narodowej." – takie słowa padły publicznie z ust senatora PiS Grzegorza Biereckiego podczas obchodów 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Białej Podlaskiej.Byli już w historii tacy, którzy dzielili naród na "godnych" i tych, z których należy "oczyścić" społeczeństwo. Czy senator Bierecki będzie – ich wzorem – decydował kto ma prawo być "czystym Polakiem"?Skandaliczne słowa, które pokazują jakie totalitarne myśli kłębią się w głowach pisowskich polityków.Przerażające. _____Nie ma naszej zgody na odradzanie się faszyzmu, na brunatnienie Polski.Finansujemy działalność jedynie z prywatnych darowizn zwolenników. Jeśli popierasz nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na poniższe dane:PayPal i karta płatnicza: www.omzrik.pl/wesprzyj-nasDane do przelewu:nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawatytuł : "darowizna na działalność statutową"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPWzbiórki:pomagam.pl/antyrasistowskihttps://zrzutka.pl/dzialania-prawne-omzrik

Gepostet von Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych am Donnerstag, 11. April 2019

 

ZOBACZ TEŻ: 9 lat po KATASTROFIE Smoleńskiej. Ujawniamy 5 największych KŁAMSTW

 

Byli już w historii tacy, którzy dzielili naród na „godnych” i tych, z których należy „oczyścić” społeczeństwo. Czy senator Bierecki będzie – ich wzorem – decydował kto ma prawo być „czystym Polakiem”?

 

ZOBACZ TEŻ: Walki na Ukrainie! Rosja użyła swojej NAJNOWSZEJ BRONI

 

Skandaliczne słowa, które pokazują jakie totalitarne myśli kłębią się w głowach pisowskich polityków.

Przerażające.

 

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Fot. Facebook