INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

zostawiają swoje odchody
Aktualności Polska

[VIDEO] SZOKUJĄCE!!! MUZUŁMANIE zostawiają swoje ODCHODY na trawnikach żeby przepędzić POLAKÓW!

Szokujące ustalenia radnego Warszawy! Twierdzi, że Muzułmanie zostawiają swoje odchody w miejscach publicznych aby przepędzić Polaków. Radny uważa, że to przygotowania do utworzenia getta muzułmańskiego w Warszawie.

Żeby uprzykrzyć życie „niewiernym” muzułmanie załatwiają się na trawnikach pod oknami, albo w windzie. Zostawiają swoje odchody aby przepędzić Polaków.  – takie opowieści snuł Marek Karczmarczyk, radny Warszawy z Ruchu Narodowego,na kanale prawicowego patostreamera Marcina Roli wrealu24.

 

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa NA PEWNO wybuchnie. Termin zależy od TEGO

 

Zdaniem radnego, w Warszawie przygotowuje się powstanie „muzułmańskiego getta”. A to jest pierwszy krok do „islamizacji” stolicy.

 

 

Według radnego muzułmanie:

 

— 5 razy dziennie zagrzewają się do walki powtarzając „Allah Akbar”

— w krajach muzułmańskich trwa proceder wycinania narządów

— na warszawskim osiedlu muzułmanin kamerą filmował dziecko („czyli jakieś wątki pedofilskie?” – ożywił się Marcin Rola. „No, nie mogę tego potwierdzić… ale nie można filmować, to jest wbrew prawu” – kręcił radny RN)

— jeżeli muzułmanie przeprowadzają się na ziemię innowierców to mają misję zdobycia terytoriów dla Allaha.

 

radny Ruchu Narodowego: "Muzułmanie zostawiają odchody na trawnikach"

„MUZUŁMANIE ZOSTAWIAJĄ SWOJE ODCHODY NA TRAWNIKACH ŻEBY PRZEPĘDZIĆ POLAKÓW” – twierdzi radny RUCHU NARODOWEGOŻeby uprzykrzyć życie „niewiernym” muzułmanie załatwiają się na trawnikach pod oknami, albo w windzie. W ten sposób chcą doprowadzić do tego, by Polacy wynieśli się z ich okolicy – takie opowieści snuł Marek Karczmarczyk, radny Warszawy z Ruchu Narodowego,na kanale prawicowego patostreamera Marcina Roli wrealu24. Bo, zdaniem radnego, w Warszawie przygotowuje się powstanie „muzułmańskiego getta”. A to jest pierwszy krok do „islamizacji” stolicy.Wg. radnego muzułmanie:– 5 razy dziennie zagrzewają się do walki powtarzając „Allah Akbar”– w krajach muzułmańskich trwa proceder wycinania narządów– na warszawskim osiedlu muzułmanin kamerą filmował dziecko („czyli jakieś wątki pedofilskie?” – ożywił się Marcin Rola. „No, nie mogę tego potwierdzić… ale nie można filmować, to jest wbrew prawu” – kręcił radny RN)– jeżeli muzułmanie przeprowadzają się na ziemię innowierców to mają misję zdobycia terytoriów dla AllahaMarcin Rola tylko podskakiwał z podniecenia powtarzając „tak, tak, mówiłem to już dawno!”. I sam dodał, że w Europie Zachodniej załatwianie się przez muzułmanów na ulicy jest codziennym obrazkiem.Słuchając tego wszystkiego nasuwa się jedynie pytanie: czy oni w to naprawdę wierzą, czy też wciskają tak toporne bzdury wiedząc, że ich odbiorcy mają ograniczone kompetencje intelektualne?Tak czy inaczej obu zgłaszamy prokuraturze z powodu publicznego znieważania osób z powodu ich pochodzenia i wyznania. Bo nie ma naszej zgody na sianie nienawiści do ludzi z powodu tego kim są. Nie będziemy patrzeć bezczynnie na faszyzację życia w Polsce.Finansujemy działalność jedynie z prywatnych darowizn zwolenników. Jeśli popierasz nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na poniższe dane:PayPal i karta płatnicza: www.omzrik.pl/wesprzyj-nasDane do przelewu:nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawatytuł : "darowizna na działalność statutową"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPWzbiórki:pomagam.pl/antyrasistowskizrzutka.pl/dzialania-prawne-omzrik

Gepostet von Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych am Dienstag, 9. April 2019

 

 

Marcin Rola tylko podskakiwał z podniecenia powtarzając „tak, tak, mówiłem to już dawno!”. I sam dodał, że w Europie Zachodniej załatwianie się przez muzułmanów na ulicy jest codziennym obrazkiem.

 

 

Słuchając tego wszystkiego nasuwa się jedynie pytanie: czy oni w to naprawdę wierzą, czy też wciskają tak toporne bzdury wiedząc, że ich odbiorcy mają ograniczone kompetencje intelektualne?

Sprawa została zgłoszona prokuraturze z powodu publicznego znieważania osób z powodu ich pochodzenia i wyznania.

 

 

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Fot. Pixabay