INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

youtuber
Aktualności Hot News Life Style Polska

[VIDEO] !!! Jak zdobyć każdą kobietę w kilka sekund? Youtuber uczy jak GWAŁCIĆ KOBIETY

Jak się zarabia na wszelkich frustratach i incelach? Jak się uczy ich nienawiści do kobiet i pogardy dla nich? Irytujący youtuber wyjaśnia w ciekawym materiale.

Ten youtuber zrealizował ciekawy materiał na temat rozmaitych szkodliwych i niebezpiecznych filmów na You Tube, dotyczących tego, jak rzekomo, zdobyć dziewczynę w parę chwil. To popis bezwzględności, prymitywizmu i głupoty.

 

ZOBACZ TEŻ: WYRŻNĄ PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ. NIE UWIERZYSZ z jakiego powodu

 

Tak autor filmu opowiada o tym co zobaczył:

 

 

 

„W internecie istnieją grupki prowadzone przez nauczycieli uwodzenia. To mężczyźni ubrani w białe koszule, którym rzekomo nie szło z kobietami, jednak zmieniło się to po zastosowaniu pewnych trików. Tyle, że to ściema. Między innymi dlatego zrobiłem ten film, bo wiem, że nauczyciele uwodzenia nie mają żadnej recepty dla tych gości. Mamią ich, wyciągając hajs. Wykładają im banalne teorie na temat manipulacji i rozwoju, a następnie każą stosować je na często przypadkowych dziewczynach, w wyniku czego ci goście na ślepo eksperymentują z każdą napotkaną osobą. Wszystko byłoby fajnie, dopóki ich porady nie zaczynają być niebezpiecznie. Coache cytowani przeze mnie w filmie wygłaszają m.in. takie tezy, jak „reakcja kobiety nie jest ważna, ważne jest, by zrobić to, na co miałem ochotę”, „pokażę ci, jak obniżyć wartość dziewczyny”, „kiedy nie chce dać się pocałować, to jest jej problem”, „co zrobić gdy mówi nie? Musisz naciskać”

 

Źródło: You Tube

Fot. You Tube