INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Polska

SZOKUJĄCA TREŚĆ LISTÓW OTRZYMANYCH PRZEZ RÓŻĘ THUN! „Przyjmij do wiadomości, że podczas któregoś pobytu w Polsce zostaniesz usunięta spośród żywych…”.

Eurodeputowana Róża Thun po ostatnim wystąpieniu w niemieckiej telewizji, zyskała sobie wielu wrogów.

Przypomnijmy, eurodeputowana wypowiedziała, że na temat Polski i polskich rządów dość negatywnie, mówiąc o tym, że w naszym kraju dzieje się po prostu źle.

 

Zapewne pokłosiem tego wystąpienia są listy, jakie otrzymała od ludzi nie darzących jej sympatią.

 

„Ty żydowsko-niemiecka szmato. Przyjmij do wiadomości, że podczas któregoś pobytu w Polsce zostaniesz usunięta spośród żywych, bo takie anty polskie szuje trzeba bezwzględnie zabijać. Pracujemy nad obstawieniem twojego, gnido, domu w Zakopanem, bo tam też się nieraz pokazujesz. Jeżeli pracownica twojego, łachudro, biura nie pokaże ci tego pisma to położymy je na grobie jeżeli twoje ścierwo będzie gniło w Polsce. Do zobaczenia łachudro” (pisownia oryg. – przy. red.) – to treść pierwszego listu. Pod groźbami znajduje się podpis: Michał K. z Częstochowy.

 

 

„Ty szwabski szmalcowniku za to co k… szmato p… w tym hitlerowskim programie będziesz ogolona a potem zastrzelona jak to się robiło za okupacji z takimi k… Oglądaj się za siebie, bo już jest po tobie już jesteś martwa. Takie k… muszą być zabite by Polsce nie szkodziły i tak się stanie. Już kwas jest naszykowany” – grozi autor  drugiego listu.

 

Thun już skierowała sprawę do prokuratury. Jednak powinna mieć na uwadze to, że w Polsce nie jest raczej mile widziana.

 

źródło Twitter

redakcja