INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Biedronia
Aktualności Hot News Polska

SZOKUJĄCA przeszłość BIEDRONIA! O coś OKROPNEGO oskarżyła go własna MATKA

Od przeszłości nie da się uciec. Tym bardziej jeśli jest się osobą publiczną. W dodatku kimś, kto chce zagrozić obecnej władzy. 19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta Biedronia, oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Sprawa trafiła do sądu.

Super Express informuje,że „blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń” (…) „prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania się nad matką oraz bratem”, za co groziło nawet pięć lat więzienia. Czy to złamie karierę Biedronia?

 

ZOBACZ TEŻ: Od TYCH mężczyzn czystsze są nawet PSY! Naukowcy odkryli coś STRASZNEGO

 

Dalej czytamy: „W trakcie doszło jednak do porozumienia. Helena Biedroń oświadczyła, że wybacza swojemu dziecku, nie ma do niego żalu i nie chce wyciągania prawnych konsekwencji” .

 

Matka polityka powiedziała: „Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas (…) nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem” .

 

Robert Biedroń nie chce wracać do sprawy i tak ją komentuje: „Zawsze kochałem i kocham moją mamę i nigdy bym jej nie skrzywdził. To najważniejsza osoba w moim życiu. Przykro mi, że razem z mamą musimy teraz publicznie rozgrzebywać najtrudniejsze wspomnienia o tym, kiedy żyliśmy w wiecznym strachu przed ojcem”.

 

Biedroń twierdzi, że sprawa wypłynęła właśnie dziś wyłącznie ze względów politycznych.

 

Źródło: Superstacja

Fot. Facebook