szokujące szczegóły

Niedawno internet obiegły informacje o udziale Polek w seksualnych libacjach Polek z szejkami z Dubaju. Teraz znamy szokujące szczegóły.

Kulisy erotycznych imprez z szeków z Polkami zdradził autor książki  „Jak podrywają szejkowie” Marcin Margielewski. Szokujące szczegóły:

 

ZOBACZ TEŻ: SZOKUJĄCE słowa polskiego generała o planach III wojny światowej! Ujawnił co czeka Polskę. Rosja zaniepokojona

 

Niektóre szczegóły można uznać za szokujące. Autor pisze między innymi:

 

„W zasadzie to nie podrywają, tylko kupują kobiety. Wiele Europejek zgadza się – w zamian za duże pieniądze – uczestniczyć w organizowanych przez arabskich arystokratów erotycznych imprezach” .

 

Dubaj ma zorganizowaną infrastrukturę przygotowaną z myślą o seksualnych libacjach:

 

„Tak. Zarezerwowane tylko dla specjalnie wyselekcjonowanych gości. Są tam prywatne lądowiska dla samolotów, aby można było dowieźć zarówno szejków, jak i obsługujące ich kobiety. Są też baseny, restauracje i sale kinowe, w których puszczane są tylko filmy erotyczne. To ogromne pałace, które z powodzeniem mogłyby pomieścić kilka tysięcy osób, a bawią się w nich tylko szejkowie, ich goście i dziesiątki modelek, które wynajmowane są jako panie do towarzystwa” .

 

ZOBACZ TEŻ: Amerykańskie bombowce atomowe w Europie. Rosja grozi wybuchem III wojny światowej

 

Jak wygląda „rekrutacja” kobiet?

 

„To zależy od szejka, który taką imprezę organizuje. Niektórzy szejkowie korzystają z pomocy agencji modelek, które są jednocześnie agencjami towarzyskimi, inni zatrudniają tzw. skautów, czyli swoich własnych agentów. Zadaniem skautów jest bywanie w różnych klubach w całej Europie i „wyłapywanie“ tam dziewczyn, które są w guście szejka. Czasami, bawiąc się w klubach w Dubaju, można zauważyć mężczyzn w kandurach, czyli typowych, białych sukniach arabskich. I wtedy można być pewnym, że to albo policjanci, albo właśnie skauci, którzy przyszli wybrać szejkowi kobiety na imprezę. Szukają pasujących do gustu szejka kobiet i proponują im zapłatę za dotrzymanie mu towarzystwa. Nigdy nie mowy o seksie. Przynajmniej nie wprost. Dziewczyny, które się na to zdecydują, już nie kontynuują zabawy w klubie, tylko od razu jadą ze skautami na prywatne lotnisko. Niektóre kobiety, wiedząc, że są takie możliwości, same szukają w klubach skautów, żeby załapać się na taką imprezę i zarobić, ale są i takie, które są takimi propozycjami totalnie zaskoczone…” .

 

Więcej pikantnych szczegółów w książce „Jak podrywają szejkowie?” Marcina Margielewskiego.

 

Źródło: Superstacja, „Jak podrywają szejkowie?” Marcin Margielewski

Fot. You Tube