INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Noe
Aktualności Polska

RZĄDOWY PLAN ocalenia EUROPY: POLSKA ma być jak NOE a Polacy muszę mieć KATOLICKIE paszporty

Szef gabinety prezydenta Dudy, Krzysztof Szczerski utracił kontrolę i łączność z Ziemią. Minister zabłysnął dotąd między innymi stwierdzeniem, że nauczyciele żądający podwyżek, powinni się rozmnażać i pobierać 500+ zamiast otrzymywać podwyżki płac za swoją pracę. Tym razem Szczerski chce wprowadzenia „katolickiego paszportu” dla Polaków a Polska ma być jak biblijny Noe.

Tak jak Noe ocalił boże stworzenie, tak Polska ma ocalić chrześcijaństwo z jego spuścizną i wartościami. W tym celu Polacy muszą mieć katolickie paszporty, aby nie zagubić się na pozbawionym wartości, lewackim zachodzie zepsutej Europy.

 

ZOBACZ TEŻ: SZUKASZ dziewczyny? Oto 11 ZACHOWAŃ mężczyzn, które zniechęcają dziewczyny do dalszych spotkań

 

Szczerski tak wyjaśnia swoją ambitną koncepcję:  „W naszych czasach rodzinę patriarchy i jego samego musi zastąpić grupa społeczna lub cały naród. […] Im szybciej rozpoznamy wśród nas Noego budującego arkę, tym lepiej, tym mniej szkód”.

 

Ale czym jest „katolicki paszport”?

 

Według pomysłodawcy miałby zawierać „informację o wspólnotach katolickich, duszpasterstwach czy o polskich misjach działających w zachodniej Europie”.

 

Po co?  „By Polacy emigrujący z Ojczyzny do zateizowanych krajów zachodnioeuropejskich nie ulegli tamtejszym lewicującym modom intelektualnym, ale pozostali wierni Bogu i Polsce”. Polak emigrujący za Odrę ma bowiem wyjeżdżać z „jasnym przesłaniem”. Ma nieść ze sobą „światło wiary dla siebie, dla swojej przyszłej rodziny i dla otaczających go ludzi”.

 

Swój plan naprawy świata Szczerski opublikował w „książce” „Utopia europejska. Kryzys integracji i polska inicjatywa naprawy„, wydanej w 2017 roku przez wydawnictwo Biały Kruk.

 

Źródło: naTemat

Fot. Pixabay