INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Morawiecki
Aktualności Polska

Premier Morawiecki w USA. Z KŁAMCĄ nikt się nie spotkał

Premier Morawiecki odbył wizytę w USA. Rząd ogłasza sukces, jak zwykle. Tymczasem żaden z dyplomatów amerykańskich nie spotkał się z polskim szefem rządu.

Według byłego ambasadora RP w Kanadzie Morawiecki został zlekceważony. Komentuje to następująco:

„Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące? Że wiceprezydent nie chciał się spotkać – przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa?”

 

ZOBACZ TEŻ: Od TYCH mężczyzn czystsze są nawet PSY! Naukowcy odkryli coś STRASZNEGO

 

Jeden z użytkowników Tweetera napisał: „Jak to jest w ogóle możliwe, że premier 38 milionowego kraju jedzie z wizytą do innego państwa i nikt nie spotyka się z nim z władz tego państwa? nowa jakość wstawania z kolan!” .

 

Tak brzmi komentarz powyższego wpisu: „Przecież na świecie nikt już go nie traktuje poważnie, bo kontakt z nim to jak pocałunek śmierci. W każdym normalnym, demokratycznym państwie dla polityka, u którego sąd (kilkakrotnie) prawomocnie stwierdził posługiwanie się kłamstwem, nie byłoby miejsca w przestrzeni politycznej.”

 

Jeśli ktoś miał wątpliwości, jaką wagę do przyjazdu Morawieckiego przywiązują Amerykanie, to komentarz prasowy powinien je rozwiać. Napisano:  „spotkanie polskiego premiera w sprawach bezpieczeństwa „zostało przełożone”.

 

Źródło: koduj24

Fot. Facebook