INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Rosji
Aktualności Świat

OGROMNA koncentracja floty USA. Amerykanie GROŻĄ ROSJI potężnym arsenałem

Amerykanie zdecydowali się na poważny krok i użyli do „negocjacji” z Rosją ogromnej siły wojskowej. Na Morzu Śródziemnym skoncentrowali flotę lotniskowców i innych okrętów.  Tego nie da się zbagatelizować. Wszyscy  czekają na reakcję Rosji.

Według ambasadora USA w Rosji, koncentracja amerykańskiej floty na Morzu Śródziemnym to sygnał wysłany do Rosji, aby wysłuchała głosu społeczności międzynarodowej i zaprzestała swojej agresywnej polityki.

 

ZOBACZ TEŻ: SZUKASZ dziewczyny? Oto 11 ZACHOWAŃ mężczyzn, które zniechęcają dziewczyny do dalszych spotkań

 

Według ambasadora USA Johna Huntsmana, koncentracja potężnej  grupy lotniskowców mówi Rosjanom, że nadszedł czas, aby „przerwać swoje destabilizujące działania na całym świecie”.

 

Hutsman bez ogródek powiedział, czemu ma służyć zgrupowanie floty: „Kiedy masz dwieście tysięcy ton dyplomacji, która kursuje po Morzu Śródziemnym – to jest to, co nazywam dyplomacją – nie trzeba nic więcej mówić”.

 

Grupa szturmowa Marynarki Wojennej USA rozpoczęła działania na Morzu Śródziemnym 23 kwietnia. Wchodzą w nią dwa lotniskowce atomowe typu „Nimitz” – Abraham Lincoln i John C. Stennis. W sumie w region przerzucono 10 okrętów, 130 samolotów i około dziewięć tysięcy piechurów morskich.

 

Źródło: Sputniknews

Fot. Pixabay