INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

nowapartia polityczna
Aktualności Polska

NOWA PARTIA polityczna w Polsce! NIE UWIERZYSZ jakie są ich postulaty…

W Polsce scena polityczna od dłuższego czasu zmierza w kierunku systemu dwupartyjnego, na wzór amerykański. Mimo tego nadal są grupy społeczne, które czują się wykluczone i nie mają swojej politycznej reprezentacji. Właśnie powstała w Polsce nowa partia polityczna. Mają zaskakujące ale ważne postulaty.

Nowa partia polityczna została już zarejestrowana. Zapowiada udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Bo to właśnie forum europejskie jest ważne z punktu widzenia ich postulatów. Ta siła polityczna to Partia Kierowców. Chcą walczyć w Unii Europejskiej o interesy polskich przewoźników.

 

ZOBACZ TEŻ: Największe mocarstwa świata zdecydowały gdzie rozpocznie się III WOJNA ŚWIATOWA! TO może nas OCALIĆ

 

Partia Kierowców zapowiada jednak, że weźmie też udział w jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce.

 

Liderzy ugrupowania deklarują, że będą partią merytoryczną. Chcą chronić prawa kierowców i transportowców. Zamierzają walczyć z absurdami drogowymi i fiskalizacją ruchu drogowego. Chodzi o zmianę systemu mandatowego tak aby przyczyniał się on do poprawy bezpieczeństwa na drogach a nie wyłącznie zasilał budżet kosztem kierowców.

 

ZOBACZ TEŻ: [VIDEO] Amerykanom opadły szczęki po tym, co zrobił polski pilot wojskowy. Nie sądzili, że TO możliwe

 

Inne cele to rozbudowa i poprawa istniejącej infrastruktury drogowej i uproszczenie prawa drogowego.

 

Działacze deklarują, że nie interesuje ich walka polityczna i że nie będą rywalizować politycznie z PO czy PiS. Chcą zająć się rozwiązywaniem drogowych problemów.

 

Źródło: PAP

Fot. Pixabay