Mistrzostwa Świata właściwie się dla naszej reprezentacji zakończyły. I to potoczne sformułowanie całkowicie wprost zrozumiała poseł Krystyna Pawłowicz, która jest zdziwiona, że nasza reprezentacja nadal pozostaje na Mundialu.

W przekonaniu poseł Pawłowicz, skoro nie mamy szans na wyjście z grupy, to drużyna i sztab powinien natychmiast wracać do kraju. Pannie Krystynie umknęło jakoś, że pozostał nam jeszcze mecz z Japonią. Niektórzy mówią, że to nie mecz o honor a raczej o miskę ryżu.

Na Twitterze napisała tak:

Internauci byli w lekkim szoku. Ale w największym chyba Zbigniew Boniek, który w odpowiedzi na wpis Pawłowicz napisał tak: „Szanowna Pani, czy po Mundialu mogę zaprosić panią na kawę? Po tym wpisie, jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą.”

Przed tym „romansem” i kawą przestrzegają Bońka nie tylko internauci, ale także były wicepremier Janusz Piechociński, który napisał wprost: „Prezesie przypominam, ze ma Pan wspaniałą Żonę i zjawy Kobiet Fascynujących lepiej nie napotykać na swojej drodze.”

Czym zakończy się ta kawa? Ryszard Czarnecki jest wiceprezesem związku siatkówki a ma o niej pojęcie zblizone do telewidza. Zatem i panna Krystyna może zostać wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.