INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Aktualności

Nie bez przyczyny to miejsce nazywane jest najstraszliwszym motelem na świecie. Teraz można go kupić (FOTO)

To miejsce zdaje się być idealnym miejsce dla miłośników horrorów, scenarzystów i reżyserów tego typu historii. Nie bez przyczyny został okrzyknięty najstraszliwszym motelem na świecie.

Położony jest w Tonopah, w stanie Nevada. To niewielkie miasteczko liczące 2478 mieszkańców, w okolicy jest tylko jedna droga i pustynia. Motel stoi na kompletnym pustkowiu, z dala od wszystkiego. Mało tego, naszpikowany jest ogromną liczbą klaunów w każdej postaci – w końcu nazywa się "Motel Klaunów" (Clown Motel).

 

Jak na warunki amerykańskie cena za pobyt w motelu jest stosunkowo niska, wynosi poniżej 50 dolarów za noc, czyli około 179 złotych. Lokalne media zaznaczają jednak, że klienci płacą również jeszcze jedną cenę – własnego strachu. Wielu gości jest oszołomionych wyglądem i wystrojem motelu. Klauny znajdują się po prostu wszędzie, nawet na ręcznikach.

 

[twitter]https://twitter.com/HGBrasswell/status/884776824605167616[/twitter]

 

Motel Klaunów powstał 22 lata temu. Pomysłodawca i właściciel Bob Perchetti otworzył go po odejściu z pracy w przemyśle turystycznym. On miał miejsce, a jego partner biznesowy olbrzymią kolekcję klaunów. Jak mówi: "Kocham klauny. Nigdy nie miałem z nimi problemu. On miał dom pełen klaunów, więc postanowiliśmy posłać je do pracy."

 

[twitter]https://twitter.com/charleneWCTV/status/889429374306529280[/twitter]

 

Ze względu na swoją specyfikę motel cieszy się dużą popularnością. Dziwi więc fakt, że właściciel wystawił go na sprzedaż. Perchetti przyznaje, że jest już zmęczony jego prowadzeniem. "Pójdę na ryby. Chcę się cieszyć życiem. Mam zamiar pojechać na kemping z wnukami."

 

[twitter]https://twitter.com/JLangelerNews/status/888468572200026112[/twitter]

 

Chce go sprzedać pierwszej osobie, której nie wystraszy cena 900 000 dolarów (około 3,3 mln złotych). Jest jednak pewien haczyk. Klauny muszą nadal pozostać w motelu. Mężczyzna zapewnia nawet, że nieraz je odwiedzi.

fakt, twitter

kd