INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Polska

TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA! Zaskakujące informacje, dotyczące prezesa PiS właśnie ujrzały światło dzienne.

 

Na łamach portalu Pikio został zamieszczony artykuł z którego jednoznacznie wynika, że prezes PiS Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą. To dlatego nie założył nigdy rodziny.

 

Informacje na temat homoseksualizmu prezesa PiS pochodzą od byłego oficera wywiadu, który ujawnił dane na temat osoby będącej w związku z Kaczyńskim.

 

Prezes PiS miał utrzymywać z nim kontakty seksualne od bardzo dawna. Teraz sprawa ujrzała światło dzienne.

Były pracownik WSI w latach 1991-1996 wysłał do mediów list, w którym poinformował o całej sprawie.

Oficer zajmował się inwigilowaniem środowiska politycznego związanego z Jarosławem Kaczyńskim. Miał zbierać obciążające i kompromitujące materiały.

Teraz ujrzały one światło dzienne.

Oficer wywiadu prowadził sprawę „BUŚ”, zbierając obciążające informacje o Jarosławie Kaczyńskim, które miały potwierdzić jego homoseksualność. Sprawa prowadzona była przez 5 lat.

Dowody zebrano w ramach rozpracowania sprawy w 1992 r. i 1993 r zakładając podsłuchy oraz monitoringi w miejscu gdzie por. Piotr Polaszczyk – tak według oficera nazywa się chłopak Kaczyńskiego – posiadał pokój do prowadzenia spotkań w sprawie ochrony obiektowej VAT.

Pokój znajdował się na pierwszym piętrze budynku hotelu dla pracowników Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kaliskiego w WarszawieTo właśnie tam dochodziło do potajemnych spotkań Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim. Historia tych relacji sięga 1987 roku.

„W ramach prowadzonej sprawy, w obiekcie został zamontowany sprzęt umożliwiający rejestrację video. Spotkania por. Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywały się z częstotliwością kilka razy w miesiącu. Zwykle trwały one 1-1,5 godz i kończyły się stosunkiem seksualnym, zazwyczaj oralnym” – powiedział oficer.

” (…) większość spotkań (z wyjątkiem sytuacji pod prysznicem, gdzie nie sięgał zakres kamer pozwalających na nagrywanie) zostało udokumentowane w ramach prowadzonego śledztwa i dołączone do sprawy pod kryptonimem Buś. Materiał ten zajmuje łącznie kilka godzin nagrań video, a także nagrania audio i stenogramy z nich” – dodał.

Czy rzeczywiście te informację o Jarosławie Kaczyńskim są prawdziwe? Trudno powiedzieć. Sam zainteresowany jest na tyle skrytą osobą, że o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo.

Pikio, wikipedia

mm