Leszek Miller

Konferencja bliskowschodnia w Warszawie zakończyła się blamażem Polski i narażeniem nas na poważne konsekwencje dyplomatyczne. Możemy mówić o katastrofie międzynarodowej i bezpardonowym ataku na Polskę. Problem polega na tym, że polski rząd sprowokował tę sytuację a teraz musi sobie z nią radzić. Leszek Miller krytycznie o konferencji i decyzji rządu.

Leszek Miller w wystąpieniu  w programie „Tłit” powiedział między innymi:

„- Zaczęło się źle, skończyło jeszcze gorzej. Bo jakie sygnały poszły w świat? 1. konferencja miała charakter wojenny, skierowany przeciwko Iranowi, 2. bojownicy w Getcie Warszawskim walczyli z niemieckim i polskim reżimem, 3. Polska ma wypełnić zobowiązania związane z restytucją żydowskiego mienia, 4. słowa Netanjahu o tym, że Polacy kolaborowali z Niemcami i zabijali Żydów w czasie Holokaustu. To nie jest konferencja, to kompromitacja”.

„- Dziwię się, że zorganizowano tę konferencję. Żaden poważny kraj nie chciał się na to zgodzić. Polskę sprowadzono do roli organizatora, który ma zapewnić salę i catering – kontynuował”.

 

Cały wywiad:

https://video.wp.pl/i,leszek-miller-o-konferencji-bliskowschodniej-kompromitacja,mid,2033069,cid,2303867,klip.html?ticaid=11ced2

 

Źródło: Wirtualna Polska

Fot. Facebook

ZOBACZ TEŻ: SKANDAL międzynarodowy! Żydzi nadal obrażają Polaków. Szczyt w Jerozolimie odwołany