INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

USA
Aktualności Świat

Korea Północna przygotowuje się do WOJNY. TERAZ terytorium USA będzie w ich zasięgu

Spotkania na szczycie między przywódcami Korei Północnej i USA  to raczej badanie swoich możliwości i intencji. Nie należy oczekiwać, że dojdzie do zbliżenia i demokratyzacji reżimu z Azji. Mało też prawdopodobne aby Amerykanie dali się wyprowadzić w pole koreańskim gestom. Kim Dzong Un rozbudowuje właśnie bazę, z której będzie możliwy bezpośredni ostrzał terytorium amerykańskiego rakietami jądrowymi.

Korea Północna rozbudowuje  bazę rakietową, która może być wykorzystywana do rozmieszczenia międzykontynentalnych rakiet zdolnych osiągnąć terytorium USA. Takie  informacje zawierają zdjęcia satelitarne.

 

ZOBACZ TEŻ: Członek Sztabu Generalnego Rosji ZAPOWIEDZIAŁ WOJNĘ!!! USA chcą zadać DECYDUJĄCY CIOS

 

Baza nazywa się  Yeongjeo-dong niedaleko granicy Korei Północnej z Chinami. Rozbudowywana ma być też znajdująca się w pobliżu fabryka, w której prawdopodobnie  produkowane są części do rakiet.Oznacza to, że  Pjongjang nadal powiększa swój potencjał rakietowy.

 

 

Lokalizacja bazy w górzystym rejonie czyni ją idealną bazą do umieszczenia w niej rakiet dalekiego zasięgu , które mogłyby razić terytorium amerykańskie. Ponadto rozbudowywana baza znajduje się przy granicy Chin, co zmniejsza prawdopodobieństwo prewencyjnego uderzenia w nią ze strony USA.

 

Źródło: Rzeczpospolita

Fot. Pixabay