INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

policji
Aktualności Polska

Kompromitacja polskiej policji. Nie potrafią złapać bandytów ale za to się modlą

Śmiało można powiedzieć, że to kompromitacja polskiej policji.  Służby nie potrafią reagować na groźby śmierci. Za to z ochotą biorą udział w uroczystościach kościelnych. Tak wygląda państwo PiS. Policja i rząd w koleżeństwie z nazistami.

Centrum Pomocy prowadzone przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zostało w ostatnich miesiącach zaatakowane dwukrotnie przez neonazistów . Zamaskowani sprawcy w kominiarkach z celtykami, próbowali pobić naszych aktywistów i czekali w nocy z pałkami próbując zaatakować prezesa Ośrodka. Na murze zostawili napis farbą, że następnym razem nas zamordują. Wszystko to bez reakcji policji.

 

ZOBACZ TEŻ: W tej części świata Rosja ma OGROMNĄ PRZEWAGĘ. Zobacz, którego kontynentu USA nie będą w stanie OBRONIĆ

 

Policja nie jest w stanie ustalić sprawców.

 

 

W Marszu Niepodległości grupa neonazistów niosła rasistowskie hasła, które wprost propagowały totalitarny ustrój państwa. Widziała to cała Europa, pisowski minister twierdził, że sam osobiście będzie nadzorował śledztwo w tej sprawę.

 

Policja nie jest w stanie ustalić sprawców.

 

 

Na stadionie Legii neonaziści rozwiesili transparent, na którym zapowiedzieli powieszenie Moniki Olejnik, członków KOD, redaktora Michnika.

 

 

Policja nie jest w stanie ustalić sprawców.

 

 

W tym samym czasie na rozkaz partii rządzącej robi się z policjantów idiotów. W godzinach pracy każe im się nosić krzyże w procesjach, wycinać konfetti zrzucane z helikoptera na powitanie delegacji rządowej i robi się z nich stróżów, którzy pilnują bramy prywatnej willi ministra.

 

 

PiS cofnął Polskę do czasów głębokiej komuny. Policja i prokuratura zostały upolitycznione w takim stopniu, jak miało to miejsce w latach pięćdziesiątych czy sześćdziesiątych, gdy policjanci w czasie służby kopali i pielili ogródki dostojników partyjnych.

 

 

Stajemy się pośmiewiskiem Europy, PiS w zastraszającym tempie niszczy to co osiągnęliśmy po 1989 roku.

 

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Fot. Facebook