policji

Śmiało można powiedzieć, że to kompromitacja polskiej policji.  Służby nie potrafią reagować na groźby śmierci. Za to z ochotą biorą udział w uroczystościach kościelnych. Tak wygląda państwo PiS. Policja i rząd w koleżeństwie z nazistami.

Centrum Pomocy prowadzone przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zostało w ostatnich miesiącach zaatakowane dwukrotnie przez neonazistów . Zamaskowani sprawcy w kominiarkach z celtykami, próbowali pobić naszych aktywistów i czekali w nocy z pałkami próbując zaatakować prezesa Ośrodka. Na murze zostawili napis farbą, że następnym razem nas zamordują. Wszystko to bez reakcji policji.

 

ZOBACZ TEŻ: W tej części świata Rosja ma OGROMNĄ PRZEWAGĘ. Zobacz, którego kontynentu USA nie będą w stanie OBRONIĆ

 

Policja nie jest w stanie ustalić sprawców.

 

 

W Marszu Niepodległości grupa neonazistów niosła rasistowskie hasła, które wprost propagowały totalitarny ustrój państwa. Widziała to cała Europa, pisowski minister twierdził, że sam osobiście będzie nadzorował śledztwo w tej sprawę.

 

Policja nie jest w stanie ustalić sprawców.

 

 

Na stadionie Legii neonaziści rozwiesili transparent, na którym zapowiedzieli powieszenie Moniki Olejnik, członków KOD, redaktora Michnika.

 

 

Policja nie jest w stanie ustalić sprawców.

 

 

W tym samym czasie na rozkaz partii rządzącej robi się z policjantów idiotów. W godzinach pracy każe im się nosić krzyże w procesjach, wycinać konfetti zrzucane z helikoptera na powitanie delegacji rządowej i robi się z nich stróżów, którzy pilnują bramy prywatnej willi ministra.

 

 

PiS cofnął Polskę do czasów głębokiej komuny. Policja i prokuratura zostały upolitycznione w takim stopniu, jak miało to miejsce w latach pięćdziesiątych czy sześćdziesiątych, gdy policjanci w czasie służby kopali i pielili ogródki dostojników partyjnych.

 

 

Stajemy się pośmiewiskiem Europy, PiS w zastraszającym tempie niszczy to co osiągnęliśmy po 1989 roku.

 

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Fot. Facebook