ginekolog

Ten ginekolog postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Okazało się bowiem, że leczenie niepłodności przy zastosowaniu standardowych procedur jest trudne. Podjął więc decyzję, że będzie leczył swoje pacjentki na skróty. Wynik jest szokujący.

Amerykański ginekolog ze stanu Indiana Donald Klein zajmował się leczeniem niepłodności przez 40 lat. Okazało się, że potajemnie zapładniał kobiety swoim nasieniem.

 

Pacjentki niczego nie podejrzewały aż do 2014 roku, kiedy jedna z córek Kleina, postanowiła znaleźć swoich przyrodnich braci na specjalnym forum. Ze względu na podobieństwo zwróciła uwagę na jedną z jego uczestniczek, która w rzeczywistości okazała się jej krewną. W sumie kobiety miały jeszcze sześcioro rodzeństwa. Następnie inne dzieci pacjentek Kleina odkryły swoje pokrewieństwo.

 

ZOBACZ TEŻ: Seksualne libacje z Polkami. Arabski szejk zdradza szokujące szczegóły

 

Badania DNA wykazały,że lekarz jest ojcem 50 dzieci swoich pacjentek.

 

Po ujawnieniu tych informacji niektóre dzieci Kleina „bardzo doceniają wkład” doktora w ich losy. Inne natomiast przerażone tym, co się stało, złożyły pozew przeciwko ginekologowi.

 

Sam lekarz przyznał się do wszystkiego. stwierdził, że znacznie trudniej było uzyskać nasienie od innych dawców i zajmowało to więcej czasu niż przy użyciu własnego.

 

Sąd nałożył na niego karę 500 dolarów i skazał go na rok więzienia w zawieszeniu. Został też pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Od 2009 roku był na emeryturze.

 

Źródło: Sputniknews

Fot. Pixabay