INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Polska Sport Świat

Fochy Lewandowskiego są nie do zniesienia? Bayern Monachium nie potrzebuje już polskiego napastnika.

 

Powinien zmykać czym prędzej?

 

Czy to koniec dobrej passy Roberta Lewandowskiego, a może tylko okres przejściowy? Jakby nie było Polak nie ma ostatnio dobrej prasy. Niemieccy dziennikarze twierdzą, że Bayern Monachium nie potrzebuje polskiego napastnika.

Lewandowski krytykowany jest nie tylko za zawód sprawiony w spotkaniach z Realem Madryt, ale też za rzekomy brak profesjonalizmu. Gazety rozpisują się o tym, że piłkarz nie przykłada się do treningów, a w ostatnim spotkaniu ligowym nie podał ręki Juppowi Heynckesowi, gdy ten postanowił zdjąć go z boiska.

 

Nie najlepsze zdanie o piłkarzu mają również kibice, którzy zapytani przez telewizję sport1 zgodnie stwierdzili, że czas Lewandowskiego w Bayernie dobiegł końca.

 

 

„Jeżeli nadal będzie pokazywał brak chęci, nikt nie powinien go namawiać do pozostania. Dla mnie Sadro Wagner lepiej współpracuje z kolegami. Poza tym widać, że jemu się chce” – ocenił jeden z kibiców, a inny dodał:

 

„Może nie powinniśmy mieć do niego wielkich pretensji za brak gola w meczach z Realem, bo Ronaldo przecież też nie trafił do siatki. Jednak od piłkarza, którego uznaje się za jednego z trzech najlepszych napastników świata, oczekuje się czegoś więcej. Także tego, że nie robi scen, gdy ściąga się go z boiska” – podsumował.

 

 

 

No cóż, nie ma co się oszukiwać. Skoro Lewandowski nie ma ochoty dłużej grać dla Bundesligi, powinien jak najszybciej zmienić klubowe barwy, zamiast stroić fochy.

 

redakcja