INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

III wojna światowa, Księżyc, Chiny , USA, surowce
Aktualności Hot News Świat

Eksperci biją na ALARM: ludzkości grozi III WOJNA ŚWIATOWA. TE kraje rzuciły sobie WYZWANIE

Według ekspertów ludzkości grozi III wojna światowa. Jak pisaliśmy niedawno, jest bardzo prawdopodobne, że do starcia dojdzie…w Kosmosie. Budowa baz na Księżycu to potencjalna możliwość wyposażenia ich w broń jądrową. Dwa kraje rzuciły sobie wyzwanie i może dojść do prawdziwego armagedonu.

Zdaniem ekspertów III wojna światowa w Kosmosie jest możliwa między Chinami a USA. USA zapowiedziały ostatnio, że ponowią lądowanie człowieka na Księżycu. Chiny natomiast jako pierwsze w historii eksplorują ciemną stronę Srebrnego Globu.

 

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa NA PEWNO wybuchnie. Termin zależy od TEGO

 

Oba mocarstwa chcą rozpoznać zasoby Księżyca i rozpocząć ich eksploatację. Kto będzie pierwszy, ten wygra rywalizację. Ale jak to bywało w historii, zajmowanie terytoriów niczyich zwykle kończy się wojną.

 

ZOBACZ TEŻ: [VIDEO] „J……..Ć CIĘ, UKRAIŃSKA K……O!” – TAKSÓWKARZ ATAKUJE KIEROWCĘ UBERA

 

Specjaliści są  zaniepokojeni faktem, że Chiny ogłosiły plan przygotowania powierzchni Księżyca pod budowę baz naukowych. Prawdopodobnie Chiny i USA mają na celu rozpoczęcie wydobycia surowców zalegających wewnątrz Księżyca.

 

Istnieje ryzyko wybuchu III wojny światowej na powierzchni Księżyca, bo satelita Ziemi nie jest własnością żadnego z państw i trudno będzie rozsądzić, któremu z nich należą się surowce.

 

Źródło: Sputniknews

Fot. Pixabay