III wojna światowa, Księżyc, Chiny , USA, surowce

Według ekspertów ludzkości grozi III wojna światowa. Jak pisaliśmy niedawno, jest bardzo prawdopodobne, że do starcia dojdzie…w Kosmosie. Budowa baz na Księżycu to potencjalna możliwość wyposażenia ich w broń jądrową. Dwa kraje rzuciły sobie wyzwanie i może dojść do prawdziwego armagedonu.

Zdaniem ekspertów III wojna światowa w Kosmosie jest możliwa między Chinami a USA. USA zapowiedziały ostatnio, że ponowią lądowanie człowieka na Księżycu. Chiny natomiast jako pierwsze w historii eksplorują ciemną stronę Srebrnego Globu.

 

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa NA PEWNO wybuchnie. Termin zależy od TEGO

 

Oba mocarstwa chcą rozpoznać zasoby Księżyca i rozpocząć ich eksploatację. Kto będzie pierwszy, ten wygra rywalizację. Ale jak to bywało w historii, zajmowanie terytoriów niczyich zwykle kończy się wojną.

 

ZOBACZ TEŻ: [VIDEO] „J……..Ć CIĘ, UKRAIŃSKA K……O!” – TAKSÓWKARZ ATAKUJE KIEROWCĘ UBERA

 

Specjaliści są  zaniepokojeni faktem, że Chiny ogłosiły plan przygotowania powierzchni Księżyca pod budowę baz naukowych. Prawdopodobnie Chiny i USA mają na celu rozpoczęcie wydobycia surowców zalegających wewnątrz Księżyca.

 

Istnieje ryzyko wybuchu III wojny światowej na powierzchni Księżyca, bo satelita Ziemi nie jest własnością żadnego z państw i trudno będzie rozsądzić, któremu z nich należą się surowce.

 

Źródło: Sputniknews

Fot. Pixabay