INNAPOLITYKA.PL

INNAPOLITYKA.PL

Rosji
Aktualności Hot News Świat

Członek Sztabu Generalnego Rosji ZAPOWIEDZIAŁ WOJNĘ!!! USA chcą zadać DECYDUJĄCY CIOS

Generał Wiktor Poznichir, przedstawiciel Sztabu Generalnego Rosji, powiedział w środę w Moskwie, że USA rozmieszczają w pobliżu granic rosyjskich elementy systemu obrony przeciwrakietowej po to, by móc zadać miażdżący, jądrowy cios.

Według generała USA chcą mieć możliwość zadania szybkiego ciosu i pozbawienie Rosji możliwości wykonania uderzenia odwetowego.  Generał wystąpił na VIII Moskiewskiej Konferencji Bezpieczeństwa Międzynarodowego.

 

ZOBACZ TEŻ: OGROMNA koncentracja floty USA. Amerykanie GROŻĄ ROSJI potężnym arsenałem

 

Wojskowy dodał, że USA zależy na takim rozbudowaniu systemu antyrakietowego, aby móc wykonać atak przeciwko „każdemu niewygodnemu dla nich krajowi”. Według niego, amerykanie chcą mieć możliwość zniszczenia rakiet  każdego przeciwnika, zanim te zostaną odpalone w odwecie.

 

Poznichir ostrzegł , że raje, które będą miały na swoim terenie rozmieszczone elementy systemu antyrakietowego USA, staną się pierwszym celem rosyjskich rakiet.

 

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu oświadczył na moskiewskiej konferencji, że tarcza antyrakietowa USA jest skierowana przeciwko Rosjanom. Zapewnił, że obrona przeciwrakietowa „nigdy nie zdoła zapewnić stuprocentowej obrony obiektów”, środki jej przezwyciężenia „mogą być opracowane w krótkim czasie” i że Rosja „rozwiązała to zadanie”.

 

Źródło: Superstacja

Fot. Pixabay