rzecznik

Była rzecznik Polskiego Związku Łowieckiego zasłynęła kontrowersyjnymi stwierdzeniami. Między innymi jest zdania, że uczenie dzieci zabijania chroni je przed homoseksualizmem, oraz że koty nie mają kości i są jak z plasteliny. Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji prezydent Polski Andrzej Duda odznaczył ją orderem.

 

 

Krzyż Zasługi to nagroda dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść Państwu lub obywatelom. Może być nadany także za: ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

 

Diana Piotrowska, była rzeczniczka Polskiego Związku Łowieckiego  została odznaczona brązowym krzyżem zasługi za zasługi w działalności społecznej, za wkład w rozwój edukacji przyrodniczej. Diana Piotrowska została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi przez podsekretarz Stanu w MŚ Małgorzatę Golińską. Małgorzata Golińska z kolei, kilka dni temu Tę samą zabraniała nagrywać naradę z myśliwymi – mówiąc, że będzie mówiła, rzeczy, które nie mogą przedostać się do wiadomości publicznej.

 

Szczególne osiągnięcia w dziedzinie edukacji przyrodniczej to między innymi następujące stwierdzenia, które głosi pani Diana:
“człowiek to ssak, a nie zwierzę, ale jak Pani uważa się za zwierzę, to Pani sprawa”.

 

Diana Piotrowska broniąc w sejmie myśliwych błysnęła stwierdzeniem, że “nie zdarzyło się dotąd, by więcej niż trzy były śmiertelne. Więc to nie jest katastrofalna liczba na 120 tys. myśliwych i 300 tys. jednostek broni”.

 

Diana Piotrowska wprowadziła też do zajęć przedszkolnych lekcje na temat zabijania, gdzie pomocami dydaktycznymi były wypchane zwierzęta. Szczególną zasługą byłej rzecznik PZŁ jest grożenie aktywistom blokującym polowania, zapowiadając wyciągnięcie wobec nich konsekwencji prawnych. Prowadziła też szkolenia dla policji ucząc co się robi w przypadku blokowa polowań.

 

 

Na wyróżnienie zasługuje też działalność Diany Piotrowskiej w PZŁ. Za jej kadencji wykonano audyt w PZŁ. Audyt za rok 2017 i 2018 zlecono do biura rachunkowego E-accounting.pl Sp. z o.o. Z niewyjaśnionych powodów firma E-accounting.pl wycofała się z audytu. W jej miejsce weszła firma Fraud Control Sp. z o.o., nie zarejestrowana w Polskiej Izbie Biegłych Rewidentów i nie mająca akredytacji Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, Komisji Nadzoru Audytowego i Komisji Nadzoru Finansowego. Wynik dochodzeń firmy Fraud Control Sp. z o.o., Piotr Jenoch przedstawił łowczym okręgowych 26 października br. na spotkaniu w Warszawie, wskazując m.in. Dianę Piotrowską, długoletniego rzecznika prasowego Związku, jako osobę odpowiedzialną za przekręty w okresie objętym dochodzeniem.

Odpowiedzi medalowej p. Diany poczytacie tu: http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=420

Źródło: Koalicja Niech Żyją!

Fot. Facebook

ZOBACZ TEŻ: MINISTER KŁAMAŁ, BY RATOWAĆ KOLEGÓW!!! Szef służb specjalnych okłamał prokuraturę